"The Looming Tower": Rząd zawiódł

"The Looming Tower": Rząd zawiódł
ZOBACZ GALERIĘ "The Looming Tower": Rząd zawiódł

"The Looming Tower": Rząd zawiódł

Platforma Hulu zaprezentowała zapowiedź serialu "The Looming Tower" o zamachach z 11 września.

Produkcja skupia się na rywalizacji między CIA i FBI, która poprzedzała tragedię z 11 września. Bohaterami są Ali Soufan (Tahar Rahim) i John O'Neill (Jeff Daniels) z jednostki antyterrorystycznej FBI. O'Neill wierzy, że Al-Qaeda chce dokonać zamachu na amerykańskiej ziemi. Alec Baldwin gra byłego szefa CIA, George'a Teneta. W serialu grają także Michael Stuhlbarg, Bill Camp, Virginia Kull, Louis Cancelmi, Sullivan Jones i Peter Sarsgaard.

Utrzymany w podniosłym tonie trailer można obejrzeć poniżej.

Projekt powstał na podstawie nagrodzonej Pulitzerem książki Lawrence'a Wrighta. Zrealizowano 10 godzinnych odcinków. Premierę wyznaczono na 28 lutego.

Twórcami "The Looming Tower" są Dan Futterman ("Foxcatcher") i dokumentalista Alex Gibney ("Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej