"The Punisher" bez Rosario Dawson

"The Punisher" bez Rosario Dawson
ZOBACZ GALERIĘ "The Punisher" bez Rosario Dawson

"The Punisher" bez Rosario Dawson

Rosario Dawson poinformowała, że nie zagra w nowym komiksowym serialu "The Punisher", który realizuje Netflix.

Aktorka w innych produkcjach ze świata Marvela portretowała Claire Temple. Postać ta nie pojawi się jednak w "Punisherze". Koniec końców, trudno jest zebrać wszystkich razem - wyjaśnia gwiazda. - Chciałam się pojawić w "Punisherze", ale nie zawsze się udaje.

Rosario Dawson grała pielęgniarkę w seriach "Daredevil", "Jessica Jones", "Luke Cage" i "Iron Fist". Wystąpi też w łączących wszystkie te produkcje "The Defenders".

Przypomnijmy, że w komiksie tytułowy Punisher/Frank Castle to były żołnierz, który mści się za śmierć bliskich. W wersji telewizyjnej to nowojorski policjant, który po godzinach rozprawia się z kryminalistami w sposób nieco mniej elegancki i niekoniecznie zgodny z prawem. W roli głównej zobaczymy Jona Bernthala. W obsadzie znaleźli się m.in. Daniel Webber ("22.11.63"), Jason R. Moore ("A Lonely Place for Dying"), Jaime Ray Newman ("Bates Motel") i Michael Nathanson ("The Knick", "Wilk z Wall Street"), a także Deborah Ann Woll i Bobby Saint.

Premiera "The Punisher" planowana jest na jesień 2017. Steve Lightfoot ("Hannibal") napisał scenariusz pierwszych dwóch odcinków i będzie showrunnerem produkcji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej