The Runaways na ekranach kin

Floria Sigismondi zajmie się reżyserią filmu biograficznego "The Runaways".

Obraz przedstawi historię żeńskiego zespołu punk-rockowego, który zasłynął w latach 70.

Grupa powstała z inicjatywy perkusistki Sandy West i gitarzystek Joan Jett oraz Lity Ford w roku 1975. Wkrótce muzykalnymi dziewczętami zainteresował się manager Kim Fowley, który wylansował zespół bazując na niezwykłym jak na owe czasu wizerunku rockmanek odzianych w bieliznę i skórę. W krótkiej lecz burzliwej karierze panie z The Runaways doczekały się przebojów takich, jak "Cherry Bomb", "Queens of Noise" czy "Born to Be Bad". Zespół zakończył działalność w roku 1979.

Sigismondi wyreżyseruje film według własnego scenariusza. Produkcją zajmą się Art i John Linson oraz Bill Pohlad. W roli producenta wykonawczego wystąpi Joan Jett.

Floria Sigismondi znana jest jako autorka teledysków. Pani reżyser współpracowała między innymi z Davidem Bowie, The White Stripes i Marilynem Mansonem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej