"The Sinner" z Jessicą Biel w sierpniu

"The Sinner" z Jessicą Biel w sierpniu
ZOBACZ GALERIĘ "The Sinner" z Jessicą Biel w sierpniu

"The Sinner" z Jessicą Biel w sierpniu

Stacja USA ustaliła datę premiery serialu "The Sinner", którym Jessica Biel, kiedyś gwiazda familijnego cyklu "Siódme niebo", wraca do telewizji.

Produkcja, która powstała na podstawie powieści Petry Hammesfahr "Grzesznica", trafi na antenę 2 sierpnia. Bohaterką jest młoda matce, Cora Tanner, która pewnego dnia, niespodziewanie publicznie dopuszcza się zbrodni. Co więcej, zupełnie nie wie, co ją do tego popchnęło. Wydarzenie prowadzi do śledztwa, które odsłania mroczne tajemnice z przeszłości kobiety.

W roli głównej występuje Jessica Biel. Bill Pullman wciela się w Harry'ego Ambrose'a, wrażliwego i upartego detektywa, który zaczyna fascynować się Corą. Christopher Abbott gra męża kobiety.

Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Twórcą jest Derek Simonds ("The Astronauts Wives Club"). Antonio Campos stanął za kamerą pilota. Jessica Biel nie tylko występuje w serialu, ale także jest producentką wykonawczą.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej