"The Tick": Zobacz zwiastun

"The Tick": Zobacz zwiastun
ZOBACZ GALERIĘ "The Tick": Zobacz zwiastun

"The Tick": Zobacz zwiastun

25 sierpnia abonenci platformy Amazon będą mogli oglądać serial "The Tick" ze znanym m.in. z "Agentki", "Wysypu żywych trupów" i "Raju dla par" Peterem Serafinowiczem. Do sieci trafił zwiastun produkcji.

Aktor wciela się w serialu w tytułowego Kleszcza, nieco zagubionego, ale zdeterminowanego superbohatera, który postanawia zmierzyć się z niebezpiecznym Terrorem (w tej roli Jackie Earle Haley). W walce dobra ze złem nie jest sam.

W cyklu grają również Griffin Newman, Valorie Curry, Brendan Hines i Yara Martinez.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

Serial został zainspirowany komiksem o tym samym tytule. Postać w 1986 roku stworzył Ben Edlund. On też odpowiada za scenariusz cyklu, jak również jest jednym z producentów wykonawczych. Projekt opisywany jest jako hybryda humoru i superbohaterskiej akcji, z postaciami, które łatwo pokochać.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej