"The Walking Dead": Poznajcie króla Ezekiela

"The Walking Dead": Poznajcie króla Ezekiela
ZOBACZ GALERIĘ "The Walking Dead": Poznajcie króla Ezekiela

"The Walking Dead": Poznajcie króla Ezekiela

Jeszcze miesiąc został do premiery siódmego sezonu "The Walking Dead". Twórcy zaprezentowali właśnie nowego bohatera.

W sieci pojawił się krótki spot zapowiadający nadchodzące odcinki. W jednym z ujęć pojawia się postać Ezekiela. Jest on przywódcą społeczności zwanej Królestwem i samozwańczym królem. Jego pupilem jest tygrys, Shiva. Ezekiela portretuje Khary Payton.

Klip można obejrzeć tutaj.

Przypomnijmy, że cykl stacji AMC opowiada o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. W produkcji występują Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Steven Yeun jako Glenn, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i Jeffrey Dean Morgan.

Międzynarodowa premiera siódmego sezonu serialu "The Walking Dead" odbędzie się 24 października - kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej na antenie Fox.

Tak, jak w przypadku sezonów poprzednich, 16 odcinków najnowszej odsłony "The Walking Dead" wyemitowanych zostanie w dwóch częściach: pierwszych osiem epizodów międzynarodowa widownia śledzić zacznie od października, a pozostałe powrócą na ekrany telewizorów w lutym 2017 roku.

Obecnie "The Walking Dead" to jedna z najbardziej rozchwytywanych produkcji telewizyjnych na świecie. Szósty sezon miał na świecie o 37 procent widzów więcej niż seria wcześniejsza. Fox trzyma się przy tytule modelu globalnej premiery - tak, żeby fani na całym świecie mogli śledzić nowe odcinki równolegle.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej