"The Walking Dead": Zombie w Europie?

"The Walking Dead": Zombie w Europie?
ZOBACZ GALERIĘ "The Walking Dead": Zombie w Europie?

"The Walking Dead": Zombie w Europie?

Showrunner serialu "The Walking Dead" zasugerował, że w kolejnych odcinkach akcja może przenieść się poza Stany Zjednoczone.

W najbliższej, ósmej odsłonie serii śledzić będziemy przede wszystkim wydarzenia w Georgii. Scott M. Gimple nie wykluczył jednak, że w przyszłości bohaterowie mogą wyruszyć w dalszą wyprawę. - Powiedziałbym, że to możliwe - przyznał. - Coś jest na rzeczy.

Oczywiście, żadne szczegóły nie zostały ujawnione, lecz twórca produkcji Robert Kirkman zażartował, że w 2019 należy spodziewać się zombie w Szwecji.

Przypomnijmy, że "The Walking Dead" opowiada o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. W produkcji występują Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i Jeffrey Dean Morgan jako Negan.

Popularna produkcja zostanie wyemitowana w USA 22 października. W ciągu 24 godzin będzie można oglądać ją na kanale Fox na ponad 180 zagranicznych rynkach.

Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych sezonów, również najnowszy liczyć będzie 16 odcinków. Emisja podzielona zostanie na dwie części - drugą połowę śledzić będzie można od lutego 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej