The Weeknd chciał oddać nerkę Selenie Gomez

The Weeknd chciał oddać nerkę Selenie Gomez
ZOBACZ GALERIĘ The Weeknd chciał oddać nerkę Selenie Gomez

The Weeknd chciał oddać nerkę Selenie Gomez

Płyta "My Dear Melancholy" The Weeknda zbiera znakomite recenzje, a fani już wiedza o kim śpiewa Kanadyjczyk.

Analitycy piosenek często łączą treść z konkretnymi osobami. Tym razem jednak wiele wskazuje na to, że The Weeknd sporo uwagi poświęca Selenie Gomez i swoim uczuciom związanym z wokalistką. W piosence "Call Out My Name" artysta sugeruje nawet, że był gotów z miłości oddać Selenie Gomez nerkę.

"I said I didn't feel nothing baby, but I lied / I almost cut a piece of myself for your life" - śpiewa The Weeknd. Czyli w wolnym tłumaczeniu: "Kłamałem, że Cię nie kochałem, przecież kawałek ciała dla Ciebie prawie oddałem."

Operację przeszczepu nerki Selena Gomez przeszła w 2017 roku, po tym jak zdiagnozowano u niej chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dawczynią była jej przyjaciółka Francia Raisa.

Selena Gomez rzuciła The Weeknda jesienią by wrócić do Justina Biebera, z którym spotykała się w latach 2010-2104. Na początku marca para znów się rozstała, aczkolwiek nikt oficjalnie tego nie potwierdził.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania "Wicked Games". Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem "Kiss Land". Na drugi longplay "Beauty Behind the Madness" fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Album "Starboy" trafił do sklepów w 2016 roku. Muzyk nagrał też przebój "Earned It" na ścieżkę muzyczną "Pięćdziesięciu twarzy Greya", za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey.

Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, "Revival", miał premierę w 2015 roku. Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii "Sąsiedzi 2" oraz obrazie "The Fundamentals of Caring". Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka) w serial "Trzynaście powodów", do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej