Thom Yorke dzieli się zaskórniakami z "Suspirii"

Thom Yorke dzieli się zaskórniakami z "Suspirii"
ZOBACZ GALERIĘ Thom Yorke dzieli się zaskórniakami z "Suspirii"

Thom Yorke dzieli się zaskórniakami z "Suspirii"

Thom Yorke opublikował nieznane wcześniej utwory napisane na potrzeby horroru "Suspiria".

Oryginalna płyta z muzyką do filmu ukazała się 26 października 2018 roku nakładem wytwórni XL Recordingsm, a teraz Thom Yorke wypuścił winyl z niepublikowanymi wcześniej utworami.

- Nawiązałem do oryginalnego filmu "Odgłosy" - wyjaśniał wcześniej Thom Yorke. - Od samego początku był to dziwny proces. Kiedy po raz pierwszy odwiedzili mnie, producenci pomyślałem, że oszaleli, ponieważ nigdy wcześniej nie robiłem ścieżki dźwiękowej. A "Odgłosy" to jedna z tych legendarnych ścieżek dźwiękowych. Kilka miesięcy zajęło mi nawet rozważenie tego pomysłu.

W główną bohaterkę, młodą Amerykankę Susan Bannion, wciela się Dakota Johnson. Dziewczyna rozpoczyna naukę w renomowanej szkole baletowej w Europie. Brutalne morderstwo jednej z uczennic niszczy jej sielankę. Susan zaczyna odkrywać przerażające oblicze akademii. W obsadzie znalazły się również Tilda Swinton i Chloë Grace Moretz. Jessica Harper, którą występowała w oryginale z 1977 roku, także pojawia się w nowym obrazie. Za reżyserię odpowiada Luca Guadagnino.

W Polsce film trafił do kin 2 listopada.

Tagi: Thom Yorke

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej