"Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego

"Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego
ZOBACZ GALERIĘ "Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego

"Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego

Twórcy filmu "Thor: Ragnarok" podgrzewają atmosferę przed premierą. Do sieci trafił zabawny klip z udziałem braci Thora i Lokiego.

W nowym obrazie tytułowy bohater weźmie udział w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

W zaprezentowanym wideo widzimy szczerą rozmowę braci Thora (Chris Hemsworth) i Lokiego (Tom Hiddleston). - Znajdź pomoc - radzi Thor, czego Loki nie przyjmuje z entuzjazmem. Dość zabawny fragment filmu można obejrzeć tutaj.

Na ekranie zobaczymy także Doktora Strange'a (Benedict Cumberbatch), Helę (Cate Blanchett), Hulka (Mark Ruffalo) i Valkyrię (Tessa Thompson).

Obraz wyreżyserował Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z Devo zajął się muzyką.

Do kin w USA najnowsza odsłona trafi 3 listopada. Twórcy liczą, że pierwsze dni na ekranie zapewnią dochód rzędu 90-100 milionów dolarów. Jeśli się uda, będzie to wynik lepszy nie poprzednich dwóch odsłon - "Thora", który zarobił 65,7 miliona dolarów w weekend otwarcia i obrazu "Thor: Mroczny świat", który miał 85,7 miliona dolarów na koncie.

W naszych kinach "Thor: Ragnarok" można będzie oglądać od 25 października.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej