Til Schweiger gorszy dzieci

Til Schweiger rozzłościł rodziców małych dzieci, pozwalając im zobaczyć w jego najnowszym filmie sporą dawkę przekleństw i erotyki.

Niemiecki gwiazdor zajął się reżyserią i produkcją obrazu "Keinohrhasen", w którym zagrał także główną rolę i do którego napisał scenariusz.

Agencja Freiwillige Selbstkontrolle der Filmwirtschaft, zajmująca się klasyfikacją filmów, uznała obraz za odpowiedni dla każdej widowni, bez względu na wiek. Tym sposobem nawet sześciolatkowie mogli zobaczyć i usłyszeć w kinie to, czego widzieć i słyszeć nie powinni, a rodzice zmuszeni byli tłumaczyć pociechom, co oznacza termin "blow job".

- Myślałem, że film będzie przeznaczony tylko dla widzów powyżej 12. roku życia - zapewnia Schweiger na łamach czasopisma "Bild am Sonntag". - Mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy rodzice nie chcą go oglądać z młodszymi pociechami. Choć z drugiej strony wiele dzieci poniżej 12. roku życia wie dużo więcej, niż ich rodzice przypuszczają.

Obraz "Keinohrhasen", pomimo nie do końca cenzuralnych treści, jest przeznaczony dla młodych widzów. W niewielkich rolach w obrazie pojawiły się dzieci Schweigera, z których żadne nie skończyło jeszcze 12 lat.

Til Schweiger wystąpił niedawno w dramacie "Der Rote Baron", którego polska premiera odbędzie się w roku 2008.


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej