Tim Burton kompletuje obsadę "Dumbo"

Tim Burton kompletuje obsadę "Dumbo"
ZOBACZ GALERIĘ Tim Burton kompletuje obsadę "Dumbo"

Tim Burton kompletuje obsadę "Dumbo"

Tim Burton potwierdził, iż w jego najnowszym filmie wystąpią Colin Farrell, Danny Devito, Eva Green i Michael Keaton.

Reżyser szykuje nową wersję "Dumbo", czyli historię sympatycznego słonika cyrkowego o nienaturalnie wielkich uszach. Dumbo dzięki przyjaciółce - myszce - pokonuje swoje kompleksy i uczy się wiary w siebie.

Przypomnijmy, że dla kilku pokoleń widzów "Dumbo" to przede wszystkim animacja z 1941 roku, którą wyreżyserował zespół składający się z takich artystów, jak: Ben Sharpsteen, Samuel Armstrong, Norman Ferguson, Wilfred Jackson, Jack Kinney, Bill Roberts i John Elliotte.

W nowej, aktorskiej wersji, w rolach głównych pojawią się Colin Farrell, Danny Devito, Eva Green i Michael Keaton, a także Nico Parker i Finley Hobbins.

Farrell wcieli się w byłego cyrkowca, Holta Farriera, którego życie całkowicie się zmienia, kiedy po powrocie z wojny zostaje zatrudniony przez właściciela cyrku (Danny DeVito) jako opiekun nowo narodzonego słonika z olbrzymimi uszami. Cyrkowi niezbyt się powodzi, ale kiedy dzieci Holta, Parker i Hobbins, odkrywają, że słonik potrafi latać, biznesmen V.A. Vandevere (Michael Keaton) oraz akrobatka Colette (Eva Green) starają się zrobić ze zwierzaka gwiazdę.

Tim Burton będzie reżyserował film na podstawie scenariusza Ehrena Krugera. Projekt powstaje w wytwórnia Disneya. Premierę zaplanowano na marzec 2019 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej