Tim Roth, Chris Cooper i Abbie Cornish jadą do Kanady

Tim Roth, Chris Cooper i Abbie Cornish jadą do Kanady
ZOBACZ GALERIĘ Tim Roth, Chris Cooper i Abbie Cornish jadą do Kanady

Tim Roth, Chris Cooper i Abbie Cornish jadą do Kanady

Tim Roth, Chris Cooper i Abbie Cornish znaleźli się w obsadzie pierwszego serialu fabularnego powstającego dla stacji Discovery Channel.

Projekt nosi tytuł "Klondike" i składać się na niego będzie sześć godzinnych odcinków. Podstawą dla miniserialu jest powieść Charlotte Gray "Gold Diggers: Striking It Rich In The Klondike" i przedstawi losy szóstki nieznajomych, próbujących przeżyć w 1897 roku w czasie gorączki złota, w trudnych warunkach w małym granicznym miasteczku w dorzeczu Klondike w Kanadzie.

W obsadzie oprócz Tima Rotha, Chrisa Coopera i Abbie Cornish znaleźli się również Richard Madden ("Gra o tron"), Augustus Prew ("Charlie St. Cloud"), Ian Hart ("Luck"), Johnny Simmons ("Charlie"), Connor Leslie ("Chained") oraz Tim Blake Nelson ("Lincoln").

Za reżyserię odpowiedzialny jest Simon Cellan Jones. Scenariusz napisali Paul Scheuring, Josh Goldin i Rachel Abramowitz. Za produkcję odpowiadają Scott Free Prods., Discovery Entertainment One i Nomadic Pictures.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej