Timothy Spall i elektryczny sen Philipa K. Dicka

Timothy Spall i elektryczny sen Philipa K. Dicka
ZOBACZ GALERIĘ Timothy Spall i elektryczny sen Philipa K. Dicka

Timothy Spall i elektryczny sen Philipa K. Dicka

Timothy Spall dołączył do obsady serialu na podstawie "Electric Dreams" Philipa K. Dicka.

Projekt zainspirowany będzie serią opowiadań cenionego autora science fiction (na podstawie jego dzieła "Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?" powstał kultowy film "Blade Runner"). Serial składać będzie się z 10 odcinków. Każdy będzie osobnym segmentem.

Ron Moore i Michael Dinner ("Masters of Sex") będą producentami wykonawczymi. Bryan Cranston ich wesprze na stanowisku, a ponadto wystąpi w produkcji.

Teraz do obsady dołączył ceniony aktor brytyjski, Timothy Spall. Gwiazdor pojawi się w pierwszym odcinku serialu, "The Commuter". Wcieli się w nim w postać Eda Jacobsona, skromnego pracownika dworca, który odkrywa, iż w ciągu dnia wiele osób przyjeżdża pociągiem do... nieistniejącego miasta. Postanawia sam zbadać sprawę. Jego śledztwo dotyczące alternatywnej rzeczywistości sprawia, że na nowo musi przyjrzeć się swojej relacji z żoną Mary (w tej roli Rebecca Manley) i synem Samem (Anthony Boyle).

Scenariusz odcinka napisał Jack Thorne. Tom Harper stanie za kamerą. W obsadzie "The Commuter" wystąpią również Rudi Dharmalingham, Tuppence Middleton, Anne Reid, Ann Akin, Hayley Squires, Tom Brooke, Nicole Agada, Marko Leht, Matthew Raymond i Naveed Khan.

Spall ostatnio wystąpił w komediodramacie "The Party".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej