Toby Jones i Rafe Spall w nowym parku jurajskim

Toby Jones i Rafe Spall w nowym parku jurajskim
ZOBACZ GALERIĘ Toby Jones i Rafe Spall w nowym parku jurajskim

Toby Jones i Rafe Spall w nowym parku jurajskim

Toby Jones i Rafe Spall dołączyli do sequela "Jurassic World".

Udział aktorów w kontynuacji jest jedyną nową wiadomością. Nie ujawniono, kogo Jones i Spall zagrają. Fabuła również trzymana jest wciąż w tajemnicy.

Za kamerą staje Juan Antonio Bayona, który obowiązki przejął po Colinie Trevorrowie. Scenariusz piszą Trevorrow i Derek Connolly. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, którzy pojawili się w pierwszym filmie, mają wrócić do swoich ról.

Kontynuacja superprodukcji, która podzieliła krytyków, ale zachwyciła tłum widzów (w box office przynosząc niemal 1,7 miliarda dolarów), ma trafić do kin w czerwcu 2018 roku.

Według wcześniejszych doniesień, realizacja "Jurassic World 2" ma kosztować ponad 100 milionów więcej niż "Jurassic World".

Toby Jones znany jest z filmów "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Morgan" czy serialu "Miasteczko Wayward Pines".

Rafe Spall ostatnio grał w cyklu "Roadies" i obrazie "BFG: Bardzo Fajny Gigant".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej