Tom Cruise, Bradley Cooper i ponownie Ryan Reynolds z Zieloną Latarnią

Tom Cruise, Bradley Cooper i ponownie Ryan Reynolds z Zieloną Latarnią
ZOBACZ GALERIĘ Tom Cruise, Bradley Cooper i ponownie Ryan Reynolds z Zieloną Latarnią

Tom Cruise, Bradley Cooper i ponownie Ryan Reynolds z Zieloną Latarnią

Trwają przygotowania do realizacji filmu "Green Lantern Corps.", co oznacza, że producenci szukają odtwórcy głównej roli.

Na liście kandydatów do roli Hala Jordana, znanego również jako Zielona Latarnia, znaleźli się: Tom Cruise, Joel McHale, Bradley Cooper, Armie Hammer, Jake Gyllenhaal i Ryan Reynolds.

Przypomnijmy, że Zielona Latarnia to Hal Jordan, pilot, który otrzymuje tajemniczy pierścień mocy od przybyłego na Ziemię kosmity. Wraz z niezwykłym darem lotnik przyjmuje na siebie obowiązki "na wskroś uczciwego i urodzonego bez strachu" superbohatera.

Wybór Reynoldsa jest o tyle dziwny, iż aktor zmierzył się już z rolą w 2011 roku i otrzymał za nią miażdżącą krytykę zarówno ze strony prasy, jak i fanów komiksowej serii. Znakomicie sprawdził się natomiast w "Deadpooli". Warto wspomnieć, iż w 2011 roku o rolę starali się również Cooper i Jared Leto. Gyllenhaal był zawsze głównym kandydatem fanów komiksów. Cruise nie ma jeszcze na koncie roli komiksowego herosa, a Hammer był blisko zagrania Supermana. W postać Zielonej Latarni chętnie wcieliłby się gwiazdor "X-Men", James Marsden.

Premiera "Green Lantern Corps." planowana jest na 19 czerwca 2020 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures. David Goyer i Justin Rhodes piszą scenariusz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej