Tom Cruise jednak kosmitą?

Tom Cruise jednak kosmitą?
ZOBACZ GALERIĘ Tom Cruise jednak kosmitą?

Tom Cruise jednak kosmitą?

Tom Cruise odwiedził plan nowego filmu z serii "Star Trek".

Film opowie o początkach załogi Enterprise i zaprezentuje bohaterów kosmicznej sagi zmagających się z zadaniami wyznaczonymi im przez wykładowców Akademii Gwiezdnej Floty.

Chris Pine wystąpi jako kapitan Kirk. Bruce Greenwood zagra Christophera Pike'a, pierwszego komandora statku U.S.S. Enterprise, którego później zastąpił James T. Kirk. Zachary Quinto wcieli się w postać Spocka, a Antona Yelchina zobaczymy jako Pavla Chekova. Simon Pegg wystąpi jako Scotty. Eric Bana będzie Nero, a Winona Ryder matką Spocka. W filmie pojawią się także Zoe Saldana, Leonard Nimoy, John Cho, Rachel Nichols, Jennifer Morrison, Karl Urban, Chris Hemsworth, George Clifton Collins Jr. oraz Tyler Perry.

Reżyseruje J.J. Abrams na podstawie scenariusza Aleksa Kurtzmana i Roberto Orciego. Zdjęcia do filmu już trwają. Premiera planowana jest na Gwiazdkę przyszłego roku. Obraz powstaje dla wytwórni Paramount Pictures.

- Tom wpadła na plan i rozmawiał z J.J. Abramsem - zdradza osoba ze środowiska hollywoodzkiego gwiazdora. Nie oznacza to jednak, iż aktor pojawi się w obsadzie. Cruise jest przyjacielem Abramsa i wielkim fanem serialu "Star Trek", a szczególnie postaci dr. Spocka. - Zapytał J.J. czy istnieje szansa, aby został mu przedstawiony Leonard Nimoy. Bardzo szanuje jego pracę.

Cruise ostatnio wystąpił w epizodycznej roli w komedii "Tropic Thunder". Kolejny film z dużą rolą aktora to thriller wojenny "Walkiria", który do kin wejdzie w październiku tego roku.

OSTATNIE

20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej
20.09.2019
Amazon zaprezentował nowy zwiastun obrazu "The Aeronauts" z Felicity Jones i Eddiem Redmayne'em w rolach głównych. więcej
20.09.2019
W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Dickinson". więcej
20.09.2019
Bebe Rexha opublikowała kawałek "You Can't Stop The Girl" z filmu "Czarownica 2". więcej
20.09.2019
Jesse Plemons i Dominique Fishback dołączyli do obsady filmu "Jesus Was My Homeboy". więcej