Tom Hardy i Chris Pine w "Call of Duty"

Tom Hardy i Chris Pine w "Call of Duty"
ZOBACZ GALERIĘ Tom Hardy i Chris Pine w "Call of Duty"

Tom Hardy i Chris Pine w "Call of Duty"

Reżyser Stefano Sollima wyjawił, kogo widziałby w głównej roli w filmie "Call of Duty", nad którym pracuje.

Sollim, który ma na koncie obraz "Sicario 2: Soldado", ma nadzieję, że uda mu się zaangażować Toma Hardy'ego lub Chrisa Pine'a, a najlepiej obydwu aktorów.

- Podoba mi się niemal wszystko, w czym zagrał Hardy - mówi reżyser. - Nie mogę się doczekać "Venoma". Nawet w "Mad Maksie" był świetny.

W samych superlatywach Włoch wypowiedział się również o drugim z gwiazdorów. - Jest twardzielem, ma poczucie humoru, ale dobrze sprawdza się również w dramatycznych rolach - opowiada o Chrisie Pinie.

Stacey Sher (Activision Blizzard Studios) i Nick van Dyk mają zająć się produkcją filmu "Call of Duty". Na razie nie ma jeszcze scenarzysty projektu ani dystrybutora. Nieoficjalnie mówi się, że akcja rozgrywać będzie się współcześnie.

Wydawcą "Call of Duty" jest firma Activision, która jeszcze jakiś czas temu nie chciał słyszeć o filmie na podstawie gry. Dziś wygląda to inaczej i w planach jest całe kinowe uniwersum. Projektami zajmować będzie się powołane do życia Activision Blizzard Studios.

"Call of Duty" to gra wojenna. Pierwsze części rozgrywały się w czasie II wojny światowej, od 2007 roku edycje nawiązują do współczesnych czasów. Gracz, który bierze udział w konfliktach, ale nigdy nie jest sam.

Stefano Sollima na koncie ma "Gomorrę", a także filmy "Suburra" oraz "Sicario 2: Soldado".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej