Tom Hardy pomaga Agnieszce Grochowskiej

W sieci pojawił się zwiastun filmu "System" ("Child 44").

Obraz powstał w oparciu o powieść Toma Roba Smitha znaną w Polsce pod tytułem "Ofiara 44". Dzieło przedstawi historię Lwa Demidowa (Tom Hardy), oficera KGB żyjącego w stalinowskiej Rosji, który gorliwie i z przekonaniem o słuszności podejmowanych działań tropi zdrajców i przeciwników panującego systemu. Pewnego dnia jednak dowiaduje się o serii zabójstw dzieci. Narażając się swoim zwierzchnikom, bohater podejmuje śledztwo na własną rękę, aby rozwikłać straszliwą zagadkę.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

W filmie występują także Gary Oldman, Vincent Cassel, Jason Clarke, Noomi Rapace, Paddy Considine, Joel Kinnaman, Josef Altin, Sam Spruell, Ned Dennehy, Dev Patel oraz Nikolaj Lie Kaas.

W niewielkiej roli (widać ją także w zwiastunie) występuje Agnieszka Grochowska. Polka pojawi się jako Nina Andrejewa, jedna z matek zaginionych dzieci.

Za reżyserię odpowiada Daniel Espinosa ("Safe House"). Autorem scenariusza jest Richard Price ("Okup", "Ślepy zaułek").

"Child 44" trafi do kin za oceanem 17 kwietnia 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej