Tom Hiddleston jest nadętym jaskiniowcem

Tom Hiddleston jest nadętym jaskiniowcem
ZOBACZ GALERIĘ Tom Hiddleston jest nadętym jaskiniowcem

Tom Hiddleston jest nadętym jaskiniowcem

Zdobywający coraz większą popularność Tom Hiddleston szykuje się do udziału w animacji. Brytyjski aktor dołączył do obsady przygodowej produkcji "Early Man".

Za realizację filmu odpowiada Nick Park ("Wallace i Gromit: Klatwa królika"). Akcja animacji rozgrywać będzie się w czasach prehistorycznych, dokładnie w epoce brązu, a bohaterami będą dwaj jaskiniowcy Dug (Eddie Redmayne) i Hognob.

Tom Hiddleston użyczy głosu nadętemu lordowi Noothowi, burmistrzowi miasteczka i rywalowi Duga. - Tom jest wspaniałym aktorem i cudownie jest patrzeć, jak w zabawny sposób ożywia tę złą postać - cieszy się reżyser Nick Park. - Ma niesamowity talent, energię i entuzjazm.

Tom Hiddleston to brytyjski aktor, który rozgłos zdobył, portretując postać Lokiego w produkcjach Marvela ("Thor", "Avengers"). Wystąpił też w dobrze przyjęty serialu "Nocny recepcjonista", a niedawno zajęty był na planie obrazów "Kong: Skull Island" i "Thor: Ragnarök".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej