Tom Holland odkrywa straszne tajemnice

Tom Holland odkrywa straszne tajemnice
ZOBACZ GALERIĘ Tom Holland odkrywa straszne tajemnice

Tom Holland odkrywa straszne tajemnice

Tom Holland prowadzi rozmowy w sprawie głównej męskiej roli w adaptacji serii "Chaos Walking" Patricka Nessa.

Akcja dzieła rozgrywa się w świecie, w którym wirus doprowadził do śmierci wszystkich kobiet, a także sprawił, że myśli pozostałych przy życiu mężczyzn stały się słyszalne. Głównym bohaterem jest Todd, nastolatek, który odkrywa straszną tajemnicę swojego miasteczka. Nie chce dłużej tam pozostać i ucieka w towarzystwie ukochanego psa. Po drodze poznaje tajemniczą dziewczynę - Rey.

W Rey wcielić się ma Daisy Ridley, która zyskała popularność dzięki występowi w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" i którą niedługo zobaczymy w "Star Wars: Episode VIII".

Holland prowadzi negocjacje w sprawie roli Todda. Przypomnijmy, że aktor to najnowszy odtwórca roli Spider-Mana.

Scenariusz "Chaos Walking" jest wspólnym dziełem Jamiego Lindena i Charliego Kaufmana. Reżyserią zająć się ma Doug Liman ("Na skraju jutra").

Od 25 grudnia na naszych ekranach oglądać będzie można ekranizację innego dzieła Patricka Nessa - film "Siedem minut po północy" - z Lewisem MacDougallem, Sigourney Weaver i Felicity Jones w rolach głównych.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej