Tom Noonan i Emily Hampshire z 12 małpami

Tom Noonan i Emily Hampshire dołączyli do obsady serialu "12 małp", który powstał na podstawie filmu Terry'ego Gilliama.

W obrazie z 1995 roku wystąpili m.in. Bruce Willis i Brad Pitt. Bohaterem był James Cole (Willis), przestępca wysłany w przeszłość w celu zgromadzenia informacji na temat wirusa, który zniszczył prawie całą populację Ziemi.

Za cykl odpowiedzialna jest stacja telewizyjna Syfy. W główną rolę wciela się Aaron Stanford. W obsadzie są także Amanda Schull, Noah Bean oraz Kirk Acevedo.

Zarówno Noonan, jak i Hampshire mają odegrać ważne role w 13-odcinkowym pierwszym sezonie. Aktor wcieli się w tajemniczy, czarny charakter, a aktorka w Jennifer Goines, niebezpieczną i niezrównoważoną pacjentkę.

Zwiastun można zobaczyć pod tym adresem.

Twórca obrazu z 1995 roku, Terry Gilliam, nie zaangażował się w żaden sposób w realizację serialu. Co więcej, dość krytycznie wyraził się na temat projektu, oświadczając, że jest "głupi" i "śmieszny".

Premiera serialu odbędzie się w styczniu 2015 roku.

Tom Noonan, znany m.in. z "Gorączki", ostatnio wystąpił w serialu "Hell on Wheels", gdzie grał pastora Cole'a.

Emily Hampshire można było podziwiać w cyklu "Nowe gliny".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej