Tom Sizemore aresztowany

Aktor Tom Sizemore został aresztowany we wtorek, 8 maja, pod zarzutem używania metamfetaminy.

Sizemore, który w roku 2004 otrzymał wyrok w zawieszeniu za nadużycia związane z narkotykami, został zatrzymany po tym, jak w jego samochodzie znaleziono dwie torebki z metamfetaminą oraz lufki.

Policja została wezwana po tym, jak towarzysz aktora, Jason Salcido, wdał się w kłótnię z pracownikiem hotelu. Salcido, również odbywający wyrok w zawieszeniu, został zatrzymany pod takimi samymi zarzutami.

Znany z filmu \"Szeregowiec Ryan\" Sizemore został skazany trzy lata temu za posiadanie metamfetaminy. Wyrok został odwołany rok później, kiedy aktor przyznał się do sfałszowania testów na obecność narkotyku.

W styczniu roku 2006 po ponownym wykryciu w jego krwi zakazanych substancji, Sizemore otrzymał kolejny wyrok i zobligowany został do wykonywania cotygodniowych testów na obecność narkotyków.

Ostatni film z udziałem krnąbrnego aktora to thriller \"Mroki pamięci\" z 2006 roku.
Tagi: Tom Sizemore

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej