Tom Sizemore wyrzucony z filmu

Tom Sizemore wyrzucony z filmu
ZOBACZ GALERIĘ Tom Sizemore wyrzucony z filmu

Tom Sizemore wyrzucony z filmu

Po oskarżeniach o molestowanie nieletniej, Tom Sizemore został wyrzucony z horroru "The Door", gdzie miał zagrać główną rolę.

Global Genesis Group, firma stojąca za realizacją filmu, poinformowała, że rezygnuje ze współpracy z Tomem Sizemore'em. Obecnie trwają poszukiwania nowego aktora, który wystąpi w głównej roli.

"The Door" opisywane jest jako thriller w klimacie "Naznaczonego". Bohaterami są małżonkowie, Scott i Rebecca Johnsonowie, którzy wprowadzają się do domu, w którym w latach 50. zginął Dr. Lazarus Saint i jego syn, Vincent. Nagle, ludzie, którzy odwiedzają Johnsonów zaczynają umierać.

Tom Sizemore został oskarżony o napaść seksualną na 11-lenią dziewczynkę. Do zdarzenia miało dojść w 2003 roku na planie "Urodzonych morderców". Nieletnia aktorka powiedziała swoim rodzicom, że Tom Sizemore dotykał jej pochwy podczas ujęcia, kiedy dziecko siedziało mu na kolanach. Sizemore wszystkiemu zaprzeczył, ale został odesłany z planu i dopiero później dokręcił swoje sceny. Rodzicie nie wnieśli wówczas oskarżenia.
Tagi: Tom Sizemore

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej