Tomasz Kot i Katarzyna Figura przyłapani w Grand Hotelu

28 marca padł pierwszy klaps na planie komedii "Grand Hotelu" w reżyserii Sławomira Kryńskiego.

W rolach głównych zobaczymy Jana Frycza, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Buczkowską, Tomasza Kota, Jacka Borusińskiego, Michała Bajora i Sławomira Orzechowskiego.

Wszystko zaczyna się pewnego pięknego dnia, kiedy doktor Morawski (Frycz) postanawia zdradzić swoją żonę (Figura). W tym celu udaje się do sopockiego Grand Hotelu na Zjazd Neurochirurgów w towarzystwie swojej kochanki, pielęgniarki (Buczkowska). Żona doktora, osamotniona i porzucona, również postanawia spędzić weekend z kochankiem (Tomasz Kot). Nic nie wiedząc o planach męża wybiera ten sam hotel co on i na domiar złego, zamieszkuje w pokoju obok.

Taki oto początek ma pełna dowcipu i błyskotliwych dialogów historia dwóch par, które w labiryncie hotelowych korytarzy wplątują się w coraz bardziej niewiarygodną intrygę.

Sławomir Kryński jest autorem filmów "Księga wielkich życzeń" czy "Listy miłosne".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej