Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski znowu na planie
ZOBACZ GALERIĘ Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski, twórca głośnych obrazów "W sypialni" i "Płynących wieżowców", rozpoczął w Warszawie zdjęcia do swojego trzeciego pełnometrażowego projektu - filmu "Zjednoczone stany miłości".

Osadzony w niewielkim mieście zaraz po upadku PRL-u obraz opowiadać będzie o czterech kobietach, które łączy pragnienie zmiany swojego życia.

Tomasz Wasilewski reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. W głównych rolach wystąpią Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Dorota Kolak i Julia Kijowska. W obsadzie znaleźli się również Tomasz Tyndyk, Łukasz Simlat, Andrzej Chyra oraz Marcin Czarnik.

Operatorem "Zjednoczonych stanów miłości" został Oleg Mutu, którego nazwisko polscy widzowie mogą znać już m.in. dzięki "4 miesiącom, 3 tygodniom i 2 dniom".

Filmami "W sypialni" i "Płynące wieżowce" Tomasz Wasilewski zdobył uznanie na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach, m.in. w Gdyni, Paryżu, Karlowych Warach i Buenos Aires. Produkcje doczekały się też międzynarodowej dystrybucji na DVD - m.in. w Wielkiej Brytanii.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej