Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski znowu na planie
ZOBACZ GALERIĘ Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski, twórca głośnych obrazów "W sypialni" i "Płynących wieżowców", rozpoczął w Warszawie zdjęcia do swojego trzeciego pełnometrażowego projektu - filmu "Zjednoczone stany miłości".

Osadzony w niewielkim mieście zaraz po upadku PRL-u obraz opowiadać będzie o czterech kobietach, które łączy pragnienie zmiany swojego życia.

Tomasz Wasilewski reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. W głównych rolach wystąpią Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Dorota Kolak i Julia Kijowska. W obsadzie znaleźli się również Tomasz Tyndyk, Łukasz Simlat, Andrzej Chyra oraz Marcin Czarnik.

Operatorem "Zjednoczonych stanów miłości" został Oleg Mutu, którego nazwisko polscy widzowie mogą znać już m.in. dzięki "4 miesiącom, 3 tygodniom i 2 dniom".

Filmami "W sypialni" i "Płynące wieżowce" Tomasz Wasilewski zdobył uznanie na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach, m.in. w Gdyni, Paryżu, Karlowych Warach i Buenos Aires. Produkcje doczekały się też międzynarodowej dystrybucji na DVD - m.in. w Wielkiej Brytanii.

OSTATNIE

10.12.2019
Wbrew pozorom Pedro Pascal nie gra tak dużo w serialu "The Mandalorian". więcej
10.12.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Kłamstewko". więcej
10.12.2019
W sieci pojawił się polski materiał promujący film "Nadzwyczajni" z Vincentem Casselem w roli głównej. więcej
10.12.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź drugiego sezonu serialu stacji TBS "Cudotwórcy". więcej
09.12.2019
Netflix zaprezentował filmowe portrety głównych bohaterów "Wiedźmina". więcej