Toni Collette w Bostonie z Rianem Johnsonem

Toni Collette w Bostonie z Rianem Johnsonem
ZOBACZ GALERIĘ Toni Collette w Bostonie z Rianem Johnsonem

Toni Collette w Bostonie z Rianem Johnsonem

Toni Collette zagra u boku Daniela Craiga w nowym filmie Riana Johnsona "Knives Out".

Rian Johnson zaczął właśnie w Bostonie realizację thrillera z gwiazdorską obsadą "Knives Out". Reżyser filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" tym razem będzie pracował na kameralnym planie ze znacznie mniejszym budżetem (około 40 milionów dolarów).

Knives Out" to kryminał z morderstwem w tle. Opowieść rozgrywa się współcześnie, ale unosi się nad nią duch Agathy Christie. W roli głownej wystąpi Daniel Craig. W filmie zagrają też Chris Evans, Lakeith Stanfield, Michael Shannon, Ana de Armas, Don Johnson oraz Jamie Lee Curtis i Toni Collette.

- Jestem wielkim fanem Daniela i od lat chciałem z nim pracować - mówi Rian Johnson. - Gdy pisałem tekst zastanawiałem się kto mógłby być detektywem i wtedy okazało się, że Daniel będzie miał chwilę wolnego czasu. Bardzo się cieszę na współpracę. Wierzę, że stworzymy bohatera na miarę Herculesa Poirot.

Toni Collette grała ostatnio w serialu "Wanderlust".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej