Topher Grace i Sarah Silverman trafili do New Jersey

Topher Grace, Sarah Silverman i Patti Lupone zagrają główne role w nowym serialu komediowym HBO "People In New Jersey".

Projekt będzie 30-minutowym serialem komediowym, opowiadającym o życiu z punktu widzenia brata i siostry mieszkających w New Jersey. Carl Levin (w tej roli Topher Grace) jest uprzejmym ślusarzem, który poukładał sobie świat, ale ten świat nic o tym nie wie i nie do końca chce się podporządkować jego wizji. Jego siostra, Melanie (Sarah Silverman), niegdyś pracowała w firmie consultingowej, a teraz ma pół etatu w sklepie. Natomiast ich owdowiała matka, Rachel (Patti Lupone), traci mnóstwo energii na martwieniu się o swoje dzieci.

Za produkcję i scenariusz odpowiada Bruce Eric Kaplan, jeden z najpopularniejszych amerykańskich rysowników. Wcześniej pracował dla HBO przy serialu "Sześć stóp pod ziemią", a obecnie przy "Dziewczynach". Paul Feig, autor komediowego przeboju "Druhny", stanie za kamerą.

Grace obecnie pracuje na planie nowego filmu Christophera Nolana "Interstellar". Silverman ostatnio związana była z serialem "The League". Lupowe natomiast występuje w serialu grozy "American Horror Story".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej