"Transformers: Ostatni Rycerz" z najgorszym otwarciem

"Transformers: Ostatni Rycerz" z najgorszym otwarciem
ZOBACZ GALERIĘ "Transformers: Ostatni Rycerz" z najgorszym otwarciem

"Transformers: Ostatni Rycerz" z najgorszym otwarciem

Nie zanosi się, by obraz "Transformers: Ostatni Rycerz" okazał się sukcesem. Najpierw pojawiły się złe recenzje, a teraz słabe prognozy dotyczące otwarcia.

Według doniesień zza oceanu najnowsza odsłona opowieści o Tranformerach zarobi w ciągu 5 dni otwarcia około 70-75 milionów dolarów. Jeśli tak rzeczywiście będzie, oznacza to najgorszy wynik w historii cyklu, groszy niż 100 milionów dolarów, które przez 3 dni przyniósł film "Transformers: Wiek zagłady" z 2014 roku.

W pierwszym dniu w kinach w USA (obraz miał premierę w środę, 21 czerwca) film "Transformers: Ostatni Rycerz" zarobił zaledwie 15,7 miliona dolarów.

Leah Greenblatt z Entertainment Weekly określiła "Transformers: Ostatni Rycerz" mianem "patelni dla mózgu", z kolei Frank Scheck z Hollywood Reporter pisze o "rozległym bałaganie", a Pete Hammond z Deadline dodał, że jedynie obecność Anthony'ego Hopkinsa, z jego autentycznością i dostojeństwem, sprawia, że film jest do zniesienia.

W nowej odsłonie będziemy światkami wojny transformerów i ludzi. Cade Yeager (Mark Wahlberg) wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.

Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej