"Transparent" bez Jeffreya Tambora

"Transparent" bez Jeffreya Tambora
ZOBACZ GALERIĘ "Transparent" bez Jeffreya Tambora

"Transparent" bez Jeffreya Tambora

Amazon potwierdził, iż zerwał współpracę z Jeffreyem Tamborem po tym, jak aktor został oskarżony o molestowanie seksualne.

W listopadzie 2017 roku Jeffrey Tambor poinformował, że odchodzi z serialu. Teraz wiadomo już, że występujący w tytułowej roli aktor nie pojawi się w nowym sezonie. Nie jest jednak pewne, czy będzie to koniec serii, czy może twórcy zmienią nieco koncept i będą kontynuować.

Premiera piątej odsłony planowana jest na ten rok.

Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy "transrodzic". Mort przez całe życie był patriarchą rodziny Pfeffermanów. Niespodziewanie dla wszystkich staje się kobietą - Maurą. W serialu dominuje czarny humor. Poza Jeffreyem Tamborem (w głównej roli), występują Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker i Jay Duplass.

Dotychczas powstały cztery sezony.

- Wyraziłem już swe najgłębsze ubolewanie, jeśli jakiekolwiek moje zachowanie zostało źle zinterpretowana i odebrane jako agresywne, ale nigdy celowo i świadomie nikogo nie molestowałem - napisał w komunikacie sprzed kilku miesięcy aktor. - W obecnej atmosferze, która dotknęła także nasz plan, nie wyobrażam sobie, bym mógł wrócić do "Transparent".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej