Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday

Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday
ZOBACZ GALERIĘ Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday

Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday

Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund dołączyli do biograficznego filmu Lee Danielsa \"The United States vs. Billie Holiday\".

Elinore Harris, znana światu jako Billie Holiday, urodziła się w Filadelfii w 1915 roku. Zaczęła nagrywać w wieku 18 lat, była wokalistką big bandu Counta Basiego, a w 1938 dołączyła do grupy Artiego Shawa. Jej najważniejsze piosenki, jazzowe klasyki to \"God Bless the Child\", \"Don\'t Explain\" i \"Lady Sings the Blues\" czy \"Strange Fruit\". Wokalistka całe życie walczyła z uzależnieniami. Kilka razy była aresztowana za posiadanie narkotyków. Billie Holiday zmarła 17 lipca 1959 roku na marskość wątroby w wieku 44 lat.

W roli głównej pojawi się Andra Day. Teraz dołączyli do niej Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund.

Lee Daniels znany jest jako twórca serialu \"Imperium\" z Terrence\'em Howardem i Taraji P. Henson. Scenariusz napisała laureatka Pulitzera Suzan-Lori Parks. Produkują Joe Roth i Jeff Kirschenbaum.

OSTATNIE

25.02.2020
Jeszcze w tym tygodniu ukaże się nowy singel Lady Gagi zatytułowany "Stupid Love". więcej
25.02.2020
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowej wersji horroru "Candyman", za którą odpowiada Jordan Peele. więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się materiał promujący film "Nie czas umierać", czyli 25. Bonda z Danielem Craigiem w roli agenta 007. więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się zwiastun cyklu "Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker". więcej
25.02.2020
W sieci pojawiły się polskie zwiastuny thrillera "Spirala: Nowy rozdział serii Piła", za który odpowiada Chris Rock. więcej