Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday

Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday
ZOBACZ GALERIĘ Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday

Trevante Rhodes i Garrett Hedlund z Billie Holiday

Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund dołączyli do biograficznego filmu Lee Danielsa \"The United States vs. Billie Holiday\".

Elinore Harris, znana światu jako Billie Holiday, urodziła się w Filadelfii w 1915 roku. Zaczęła nagrywać w wieku 18 lat, była wokalistką big bandu Counta Basiego, a w 1938 dołączyła do grupy Artiego Shawa. Jej najważniejsze piosenki, jazzowe klasyki to \"God Bless the Child\", \"Don\'t Explain\" i \"Lady Sings the Blues\" czy \"Strange Fruit\". Wokalistka całe życie walczyła z uzależnieniami. Kilka razy była aresztowana za posiadanie narkotyków. Billie Holiday zmarła 17 lipca 1959 roku na marskość wątroby w wieku 44 lat.

W roli głównej pojawi się Andra Day. Teraz dołączyli do niej Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund.

Lee Daniels znany jest jako twórca serialu \"Imperium\" z Terrence\'em Howardem i Taraji P. Henson. Scenariusz napisała laureatka Pulitzera Suzan-Lori Parks. Produkują Joe Roth i Jeff Kirschenbaum.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej