Troje aktorów z Jessicą Jones

Eka Darville, Erin Moriarty i Wil Traval dołączyli do obsady serialu "Marvel's A.K.A. Jessica Jones".

13-odcinkowa produkcja pokaże, jak Jessica odbudowuje swoje życie osobiste i karierę detektywistyczną po tragicznie zakończonej próbie bycia superbohaterką. Jones będzie się angażować w różne tajemnicze sprawy dotyczące niezwykłych mieszkańców Nowego Jorku.

W roli głównej pojawi się Krysten Ritter. W obsadzie serialu jak do tej pory znaleźli się Carrie-Anne Moss, David Tennant, Mike Colter oraz Rachael Taylor. Teraz dołączyli do nich Darville, jako Malcolm, sąsiad Jones, Traval w roli nowojorskiego gliniarza oraz Moriarty, która zagra młodą dziewczyną imieniem Hope, klientkę Alias Investigations.

Premiera odbędzie jeszcze w tym roku. "Marvel's A.K.A. Jessica Jones" powstaje dla Netfliksa.

Eka Darville znany jest z serialu "Imperium" i "The Originals", Erin Moriarty można było oglądać w "Detektywie", "Królach lata" i "Szkarłatnej wdowie", gdzie występował też Wil Traval, znany ponadto z "Dawno, dawno temu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej