Troje aktorów z Punisherem

Troje aktorów z Punisherem
ZOBACZ GALERIĘ Troje aktorów z Punisherem

Troje aktorów z Punisherem

Josh Stewart ("Strzelec"), Floriana Lima ("Supergirl") oraz Giorgia Whigham ("Krzyk") dołączyli do obsady drugiego sezon serialu "Punisher".

W komiksie tytułowy Punisher/Frank Castle to były żołnierz, który mści się za śmierć bliskich. W wersji telewizyjnej to nowojorski policjant, który po godzinach rozprawia się z kryminalistami w sposób nieco mniej elegancki i niekoniecznie zgodny z prawem. W roli głównej występuje Jon Bernthal, który postać Punishera portretował już wcześniej w "Daredevilu".

Josh Stewart w nowych odcinkach pojawi się jako John Pilgrim, bezwzględny mężczyzna, który potrafi zachować zewnętrzny spokój, Floriana Lima wcieli się w błyskotliwą i pełną współczucia psychoterapeutkę Kristę Dumont, a Giorgia Whigham zagra Amy Bendix sprytną oszustkę tajemniczej przeszłości.

Na pierwszy sezon złożyło się 13 odcinków, które trafiły na platformę Netflix 17 listopada.

W cyklu występują ponadto Ben Barnes ("Westworld"), Ebon Moss-Bachrach ("Dziewczyny"), Daniel Webber ("22.11.63"), Jason R. Moore ("A Lonely Place for Dying"), Jaime Ray Newman ("Bates Motel"), Paul Schulze ("W garniturach") i Michael Nathanson ("The Knick", "Wilk z Wall Street"), a także Deborah Ann Woll i Bobby Saint.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej