Trzy seriale Amazona

Po dobrze przyjętych pilotach, Amazon zamówił trzy nowe seriale. Kolejnych odcinków doczekają się "I Love Dick", "Jean-Claude Van Johnson" i "The Tick".

"I Love Dick" opowiada o losach małżeństwa (Kathryn Hahn, Griffin Dunne), które ma obsesje na punkcie tego samego faceta - tytułowego Dicka (Kevin Bacon). Podstawą scenariusza jest opublikowana w 1997 roku powieść Chrisa Krausa. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku Marfa, w stanie Teksas.

Bohaterem projektu "Jean-Claude Van Johnson" jest tajny, płatny zabójca, a przy okazji także... gwiazdor kina akcji. Kiedyś był najniebezpieczniejszy na świecie, obecnie "cieszy się" emeryturą. Postanawia jednak wrócić do gry, gdy pojawia się szansa na spotkanie ze straconą miłością. W roli głównej występuje Jean-Claude Van Damme.

W komiksowym "The Tick" tytułowego kleszcza portretuje Peter Serafinowicz. Postać w 1986 roku stworzył Ben Edlund. On też odpowiada za scenariusz cyklu, jak również jest jednym z producentów wykonawczych. Projekt opisywany jest jako hybryda humoru i superbohaterskiej akcji, z postaciami, które łatwo pokochać. W serii The Tick odzyskuje pamięć i wraca do współpracy z Arthurem (Griffin Newman), by razem walczyć ze złem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej