Trzynastu Spartan zwycięża w USA

Trzynastu Spartan zwycięża w USA
ZOBACZ GALERIĘ Trzynastu Spartan zwycięża w USA

Trzynastu Spartan zwycięża w USA

Komedia "Poznaj moich Spartan" została nowy liderem amerykańskiego box office.

Film w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera to parodia realizowanych z rozmachem epickich produkcji z obrazem "300" na czele. Bohaterem komedii jest nieustraszony Leonidas, który prowadzi grupę trzynastu Spartan na wielką bitwę z wojskiem Persów. W szeregach wroga walczą m.in. Rocky Balboa, Ghost Rider, roboty Transformers, a także... garbata Paris Hilton. W głównych rolach wystąpili Kevin Sorbo, Sean Maguire i Carmen Electra. Debiutujący w zestawieniu projekt zarobił przez pierwszy weekend ponad 18,5 miliona dolarów.

Kolejny debiutant notowania to film "Rambo", kolejna część przygód nieustraszonego weterana wojny w Wietnamie. Tym razem John Rambo walczy o ocalenie grupy misjonarzy porwanych w Birmie przez sadystycznych żołnierzy. W nowym filmie Sylvester Stallone wziął na siebie obowiązki scenarzysty, reżysera, producenta i aktora. Obraz uplasował się na drugiej pozycji box office z sumą 18 milionów dolarów na koncie.

Trzecią, a zarazem ostatnią nowością zestawienia jest thriller "Untraceable" w reżyserii Gregory'ego Hoblita. Scenariusz obrazu opowiada o seryjnym mordercy znakomicie zaznajomionym z nowoczesną technologią. Podczas gdy kolejne zbrodnie psychopaty są dokumentowane na stronie internetowej, pewna agentka FBI próbuje do niego dotrzeć. W głównych rolach wystąpili Diane Lane, Billy Burke, Colin Hanks i Joseph Cross. Film zarobił przez pierwszy weekend ponad 11 milionów dolarów i uplasował się na piątym miejscu notowania.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej