Twórca Batmana może zająć się Bondem

Twórca Batmana może zająć się Bondem
ZOBACZ GALERIĘ Twórca Batmana może zająć się Bondem

Twórca Batmana może zająć się Bondem

Christopher Nolan, twórcy trylogii o Mrocznym rycerzu, jest podobno jednym z kandydatów na fotel reżysera 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Niedawno do sieci trafiła wiadomość, iż do projektu przymierzany jest Paul McGuigan ("Zabójczy numer", "Victor Frankenstein", "Sherlock", "Luke Cage"). Teraz okazuje się, że reżyserią może zająć się Christopher Nolan. Jedną z firm producenckich związanych z nadchodzącym obrazem o 007 jest należąca właśnie do Nolana, Syncopy. Stąd też pojawiły się spekulacje, iż twórca chce stanąć też za kamerą.

Na razie niewiele wiadomo na temat nowego obrazu o losach agenta Jej Królewskiej Mości. Jedyne co pewne, nad scenariuszem pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem.

Nie wiadomo, czy Daniel Craig wróci do roli Jamesa Bonda, trwają spekulacje na temat potencjalnych następców. Wśród kandydatów wymieniani są James Norton, Idris Elba, Jamie Bell, Aidan Turner, Damian Lewis, Jack Huston, Luke Evans, Henry Cavill, Tom Hardy, a nawet Gillian Anderson.

21 lipca 2017 roku do kin trafi najnowsze dzieło Nolana, "Dunkierka".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej