Twórca "Chemii" kręci Afromental

Twórca "Chemii" kręci Afromental
ZOBACZ GALERIĘ Twórca "Chemii" kręci Afromental

Twórca "Chemii" kręci Afromental

Grupa Afromental zaprezentowała teledysk do piosenki "Differences".

Utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu "Chemia" Bartosza Prokopowicza. Reżyser odpowiedzialny jest również za teledysk do "Differences". Klip można obejrzeć pod tym adresem.

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że "Differences" może być częścią ilustracji tego bardzo wyjątkowego i poruszającego filmu o miłości, życiu i śmierci - komentują muzycy.

"Chemia" zapowiadana jest jako najpiękniejszy polski film o miłości. Opowiada przejmującą historię, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia wyjątkowej osoby, Magdaleny Propokopowicz, żony reżysera. Magdalena zmarła na raka w 2012 roku. Była, między innymi, założycielką Fundacji Rak'n'Roll, propagatorką walki z nowotworami, apelowała do kobiet o regularne poddawanie się badaniom profilaktycznym.

Obraz wejdzie na ekrany polskich kin 2 października 2015 roku.

Album "Mental House", z którego pochodzi utwór "Differences", ukazał się 24 listopada 2014 roku i dotarł do dziewiątej pozycji na liście OLIS, najwyższej w ponad 10-letniej historii Afromental.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej