Twórca "Maniakalnego gliniarza" robi serial z J.J. Abramsem

Twórca "Maniakalnego gliniarza" robi serial z J.J. Abramsem
ZOBACZ GALERIĘ Twórca "Maniakalnego gliniarza" robi serial z J.J. Abramsem

Twórca "Maniakalnego gliniarza" robi serial z J.J. Abramsem

Larry Cohen, scenarzysta filmów "Maniakalny gliniarz", "Porywacze ciał", "Telefon" czy "Powrót do miasteczka Salem", szykuje serial razem z J.J. Abramsem ("Star Trek", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy").

Podczas rozmowy z BrokeHorrorFan, Cohen potwierdził, że w jego nadchodzący projekt zaangażowany jest Abrams i jego firma Bad Robot. Będzie to antologiczny cykl.

- Pracujemy nad serialem dla kablówki z J.J. Abrams, który jest wielkim fanem mojej twórczości – powiedział Larry Cohen. - Każdy sezon składać będzie się z dziesięciu godzinnych thrillerów Larry'ego Cohena. Napisaliśmy już z dwa sezony. Są gotowe, by kręcić. Top będzie mój renesans. Będzie dużo mojego materiału. Coś też nakręcę. To thrillerowa antologia. Chciałbym pozyskać do współpracy kogoś w stylu Christophera Walkena.

Na razie nie wiadomo, która stacja/platforma zainteresuje się projektem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej