Twórca "Niesamowitego Spider-Mana" zmierzy się z japońską anime

Marc Webb, reżyser obrazów "500 dni miłości" czy "Niesamowity Spider-Man 2", nakręci remake japońskiej anime "Kimi no na wa" ("Your Name").

Weeb zrealizuje aktorski obraz, za którego realizację odpowiadać będą firmy Paramount Pictures i Bad Robot, a także japońska Toho Co., Ltd.

Bohaterką "Kimi no na wa" jest licealistka z małego miasta Itomori. Dziewczyna marzy o porzuceniu swojego dotychczasowego życia na prowincji i przeprowadzce do Tokio. Pewnego dnia Mitsuha budzi się w nieswoim pokoju, w wielkim mieście. Po chwili orientuje się, iż ciało, w którym się znalazła również nie należy do niej. W nowej wersji obserwować będziemy losy młodej rdzennej Amerykanki z prowincji i chłopaka z Chicago, którzy odkrywają, że mogą zamieniać się ciałami.

- Marc był naszym pierwszym wyborem, odkąd zaczęliśmy myśleć nad amerykańską wersją - zapewnia producent Genki Kawamura.

J.J. Abrams i Lindsey Weber zajmą się produkcją z ramienia Bad Robot.

Film "Kimi no na wa" zarobił w Japonii 303 miliony dolarów i przez 12 tygodni utrzymywał się na szczycie tamtejszego box office'u.
Tagi: Marc Webb

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej