Twórca "Peaky Blinders" bierze się za Karola Dickesna

Steven Knight ("Peaky Blinders"), w współpracy z Ridleyem Scottem i Tomem Hardym, chce przenieść na mały ekran powieści Karola Dickensa.

Steven Knight, który na koncie ma także znakomicie oceniony cykl "Taboo", planuje w swoim wyjątkowym stylu zinterpretować dzieła Karola Dickesna. Projekt planowany jest na kilka lat. W pierwszej kolejności artysta zajmie się "Opowieścią wigilijną". Producentami wykonawczymi będą Ridley Scott i Tom Hardy.

Przypomnijmy, że bohaterem "Opowieści wigilijnej" jest Ebenezer Scrooge, zgorzkniały dusigrosz, bez szacunku i jakiejkolwiek sympatii dla bliźnich. W noc wigilijną nawiedzają go duchy poprzednich, aktualnych i przyszłych świąt, uświadamiając, jak - pomimo bogactwa - nędzne jest jego życie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej