Twórca "R" z nowym, brutalnym dramatem kostiumowym

Twórca "R" z nowym, brutalnym dramatem kostiumowym
ZOBACZ GALERIĘ Twórca "R" z nowym, brutalnym dramatem kostiumowym

Twórca "R" z nowym, brutalnym dramatem kostiumowym

Michael Noer, który zasłynął jako współreżyser dramatu więziennego "R" oraz reżyser melodramatu "Klucz, dom, lustro", przygotowuje nowy film - tym razem dramat kostiumowy z gatunkowym pazurem.

Nowa produkcja nie posiada jeszcze tytułu. Jej akcja rozgrywać się będzie w połowie XIX wieku w prowincjonalnej Danii. Głównym bohaterem będzie stary farmer (w tej roli znany z "Casino Royale" Jesper Christensen), który walczy o przetrwanie. Jemu i jego rodzinie grozi śmierć głodowa. Chcąc uratować córkę, mężczyzna postanawia znaleźć dla niej dobrego męża. Po drodze przyjdzie mu złamać własne zasady moralne.

Duński reżyser chce, żeby jego film był mroczną opowieścią o moralności i przetrwaniu, z gatunkowym pazurem, w którym wykorzysta stylistykę hiperrealistyczną. - Ta produkcja pokaże jak daleko może posunąć się człowiek, żeby zapewnić przetrwanie swoim potomkom w brutalnym świecie - dodaje producent Rene Ezra.

Zdjęcia ruszyć mają 16 października. Premiera europejska planowana jest na 2019 rok.

Ostatni film Michaela Noera - anglojęzyczny "Papillon" będzie miał właśnie swoją premierę na festiwalu w Toronto. W głównych rolach występują Charlie Hunnam i Rami Malek.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej