Twórca "The Walking Dead" kręci sequel horroru "Omen"

Scenarzysta "The Walking Dead" ("Żywych trupów") Glen Mazzara rozpoczyna pracę nad kolejnym mrocznym serialem. Twórca zajmie się realizacją kontynuacji horroru "Omen".

Pierwotnie produkcją serialu "Damien" miał zająć się kanał Lifetime, ale teraz pomysł przejęła jego siostrzana stacja - A&E, która w swoim portfolio ma m.in. "Bates Motel". Zmiana telewizji przyniosła również wydłużenie pierwszego sezonu - z planowanych sześciu do dziesięciu odcinków. Na antenie powinny się one pojawić jeszcze w tym roku.

Serial przyjrzy się dalszym losom Damiena Thora, dziecka znanego z głośnego horroru "Omen" z 1976 roku. Bohater jest już dorosły, ale ciągle prześladują go demony przeszłości.

W głównej roli zobaczymy Bradleya Jamesa. Znany z serialu "Justified: Bez przebaczenia" David Meunier zagra detektywa Shaya, przyglądającego się Damienowi i nadprzyrodzonym zjawiskom, do których dochodzi w jego otoczeniu.

Glen Mazzara będzie sprawował pieczę nad całym serialem - jako jego scenarzysta i producent wykonawczy. Wśród reżyserów znaleźć się ma Shekhar Kapur ("Elizabeth: Złoty wiek").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej