Twórca \"Tronu: Dziedzictwo\" chce zająć się \"Top Gun\"

Twórca \"Tronu: Dziedzictwo\" chce zająć się \"Top Gun\"
ZOBACZ GALERIĘ Twórca \"Tronu: Dziedzictwo\" chce zająć się \"Top Gun\"

Twórca \"Tronu: Dziedzictwo\" chce zająć się \"Top Gun\"

Tuż po tym, jak Tom Cruise zapewnił, iż powstanie nowy \"Top Gun\", amerykańskie media podały nazwisko kandydata, który miałby stanąć za kamerą.

Joseph Kosinski, z którym Cruise pracował przy produkcji science fiction \"Niepamięć\", jest faworytem na fotel reżysera. Niezwykła wizja filmowca dotycząca sequela przeboju z 1986 roku podobno zagwarantowała mu pracę.

Przypomnijmy, że w \"Top Gun\" Tom Cruise wcielił się w postać porucznika \"Mavericka\" Mitchella, adepta lotnictwa doskonalącego umiejętności pod czujnym okiem atrakcyjnej pani instruktor (Kelly McGillis).

Pomysł realizacji drugiej części produkcji pojawił się w Hollywood kilka lat temu. Za kamerą miał stanąć Tony Scott, reżyser oryginału. Twórca popełnił jednak samobójstwo. Do idei wrócono w 2014 roku za sprawą Jerry\'ego Bruckheimera. Justin Marks ostatnio pisał scenariusz. Jakiś czas temu gotowość udziału potwierdził Val Kilmer, który miałby wrócić do roli Toma \"Icemana\" Kazanskiego.

Joseph Kosinski ma na razie na koncie tylko dwie pełnometrażowe produkcje - \"Tron: Dziedzictwo\" i \"Niepamięć\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej