Twórcy "Małej miss" o gwiazdorze telewizji edukacyjnej

Jonathan Dayton i Valerie Faris nakręcą film o znanym autorze edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci, Fredzie Rogersie.

Fred McFeely Rogers był amerykańskim edukatorem, prezbiterianinem oraz prezenterem telewizyjnym, który w latach 1968–2001 w programie "Mister Rogers' Neighborhood" inspirował dzieciaki i ich rodziców.

Scenariusz filmu oparty zostanie na wspomnieniach Tima Madigana "I'm Proud of You". Jego autorami są Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Film opowie o ojcu i mężu, którego życie zmienia się po tym jak poznał Freda Rogersa, lepiej znanego dla szerokiej publiczności jako Mister Rogers.
Za produkcję filmu odpowiadają Peter Saraf i Marc Turtletaub. Jonathan Dayton i Valerie Faris staną za kamerą. Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Ostatnim wspólnym projektem Daytona i Faris jest komediodramat "Ruby Sparks". Wcześniej para zrealizowała "Małą miss".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej