Twórcy \"Peaky Blinders\" kręcą Liama Gallaghera

Twórcy \"Peaky Blinders\" kręcą Liama Gallaghera
ZOBACZ GALERIĘ Twórcy \"Peaky Blinders\" kręcą Liama Gallaghera

Twórcy \"Peaky Blinders\" kręcą Liama Gallaghera

Steven Knight i Anthony Byrne odpowiedzialni za serial \"Peaky Blinders\" zrealizowali najnowszy teledysk Liama Gallaghera.

Wideo powstało do piosenki \"One of Us\". Steven Knight i Anthony Byrne napisali scenariusz oraz stanęli za kamerą. Klimatyczny, czarno-biały obrazek można obejrzeć poniżej.

\"One of Us\" zapowiada nadchodzącą płytę Anglika, \"Why Me? Why Not.\". Premiera drugiego solowego albumu Liama Gallaghera została potwierdzona na 20 września.

Oto tracklista:
1. Shockwave
2. One of Us
3. Once
4. Now That I\'ve Found You
5. Halo
6. Why Me? Why Not.
7. Be Still
8. Alright Now
9. Meadow
10. The River
11. Gone

Debiutancki solowy album Liama Gallaghera \"As You Were\" (2019) okazał się ogromnym sukcesem wśród fanów i krytyków. Zadebiutował na pierwszych miejscach list przebojów w Wielkiej Brytanii i szybko pokrył się tam platyną. Liam ma na swoim koncie wyprzedane plenerowe koncerty, nagrody od Q, NME i GQ, film dokumentalny \"As It Was\".

\"Peaky Blinders\" to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zasłynął z inspirującego połączenia kina gangsterskiego w kostiumie i współczesnej muzyki. Na ścieżce dźwiękowej można usłyszeć m.in. utwory Davida Bowiego, który był wielkim fanem serialu, a także Nicka Cave\'a czy PJ Harvey. Bohaterami są członkowie rodziny Shelby, która po I wojnie światowej kieruje Peaky Blinders - jedną z najsilniejszych i najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Anglii. Gangiem rządzi Thomas Shelby (Cillian Murphy), który rozwija sieć legalnych interesów. Z czasem Peaky Blinders rozszerzają swoje wpływy na południe Anglii, a zwłaszcza Londyn.

Piąty sezon rozpoczął się 25 sierpnia.


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej