Twórcy "The Good Fight" musieli zmienić scenariusz przez Trumpa

Twórcy "The Good Fight" musieli zmienić scenariusz przez Trumpa
ZOBACZ GALERIĘ Twórcy "The Good Fight" musieli zmienić scenariusz przez Trumpa

Twórcy "The Good Fight" musieli zmienić scenariusz przez Trumpa

Scenarzyści serialu "The Good Fight", czyli spin-offu żony idealnej, byli tak pewni zwycięstwa Hillary Clinton w wyborach prezydenckich, że zbudowali wokół tego scenariusz pierwszego odcinka.

Kiedy okazało się, że nowym prezydentem USA będzie Donald Trump, trzeba było na szybko zmieniać tekst. - Wierzyliśmy, że Hilary zostanie prezydentem - powiedziała Michelle King. - Napisaliśmy więc sceny, w których Diane rezygnuje z praktykowania prawa, gdyż wszystkie szklane sufity zostały rozbite. Oczywiście musieliśmy to zmienić na 8 dni przed rozpoczęciem zdjęć.

W "The Good Fight" w rolach głównych występują Christine Baranski i Cush Jumbo, które ponownie wcielają się w prawniczki Diane Lockhart i Luccę Quinn. Ich perypetie będzie można śledzić od 19 lutego 2017 roku.

Akcja "The Good Fight" rozgrywa się rok po wydarzeniach z ostatniego odcinka "Żony idealnej". Serial koncertuje się na wielkim finansowym przekręcie, który dotknął obydwie prawniczki.

W obsadzie znaleźli się również Rose Leslie , Gary Cole, Sarah Steele, Zach Grenier, Jerry Adler, Delroy Lindo, Paul Guilfoyle, Bernadette Peter, Justin Bartha, Erica Tazel oraz Carrie Preston.

Teaser można obejrzeć tutaj.

Twórcy "Żony idealnej" - Robert i Michelle Kingowie - wzięli na siebie obowiązki producentów wykonawczych nowego cyklu. Ponadto napisali także scenariusz odcinka pilotażowego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej