Tye Sheridan, Nick Robinson i Mitchell Hope przeżyją inwazję kosmitów

Tye Sheridan, Nick Robinson i Mitchell Hope przeżyją inwazję kosmitów
ZOBACZ GALERIĘ Tye Sheridan, Nick Robinson i Mitchell Hope przeżyją inwazję kosmitów

Tye Sheridan, Nick Robinson i Mitchell Hope przeżyją inwazję kosmitów

Tye Sheridan, Nick Robinson i Mitchell Hope są brani pod uwagę do występu u boku Chloë Grace Moretz w filmie science fiction "The 5th Wave".

Obraz będzie adaptacją powieści Ricka Yanceya z ubiegłego roku. Bohaterką jest nastolatka, której udało się przeżyć inwazję obcych. Przy życiu trzyma ją pragnienie odnalezienia małego brata, który mógł zostać porwany przez kosmitów. W książce nie zabrakło również wątków romantycznych. Bohaterce w odnalezieniu dziecka pomaga bowiem przystojny chłopak, który jednak... może być kosmitą.

Główną rolę w filmie zagra Chloë Grace Moretz. Producenci obrazu chcą teraz sprawdzić trzech młodych aktorów. Tye Sheridan, Nick Robinson i Mitchell Hope powalczą o udział w produkcji i prawdopodobnie to jeden z nich sportretuje nastolatka, który pomoże głównej bohaterce odnaleźć brata.

Za kamerą projektu stanie J Blakeson ("Uprowadzona Alice Creed"). Scenariusz napisała Susannah Grant ("Solista", "Erin Brockovich").

Za produkcję "The 5th Wave" odpowiedzialna jest firma Tobeya Maguire'a Material Pictures. W obowiązkach odtwórcę roli Spider-Mana wspomagają jego partner w interesach Matthew Plouffe, a także Graham King i Tim Headington z GK Films.

Książka Ricka Yanceya spędziła 20 tygodni na liście bestsellerów przygotowanej przez "The New York Times".

Tye Sheridan ma na koncie duże role w trzech głośnych produkcjach. Nastolatek z Teksasu wystąpił u boku Brada Pitta, Seana Penna i Jessiki Chastain w "Drzewie życia" Terrence'a Malicka, w "Uciekinierze" Jeffa Nicholsa razem z Matthew McConaugheyem i Reese Witherspoon oraz u boku Nicolasa Cage'a w dramacie "Joe" Davida Gordona Greena.

Nick Robinson zasłynął dzięki roli w komediodramacie "Królowie lata". W przyszłym roku 19-latka będzie można podziwiać w superprodukcji "Jurassic World".

Mitchell Hope jest najmniej znanym z trójki aktorów. Nastolatek pracuje obecnie na planie filmu telewizyjnego Disney Channel, "Descendants".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej