Tymon Tymański z synem, Dorota Gardias, Michał Piróg i Antoni Pawlicki w nowej odsłonie "Azja Express"

Tymon Tymański z synem, Dorota Gardias, Michał Piróg i Antoni Pawlicki w nowej odsłonie "Azja Express"
ZOBACZ GALERIĘ Tymon Tymański z synem, Dorota Gardias, Michał Piróg i Antoni Pawlicki w nowej odsłonie "Azja Express"

Tymon Tymański z synem, Dorota Gardias, Michał Piróg i Antoni Pawlicki w nowej odsłonie "Azja Express"

Stacja TVN zrealizuję drugą edycję programu "Azja Express". Tym razem gwiazdy wysłane zostaną do Indii. Na ekstremalną podróż zgodzili się m.in. muzyk Tymon Tymański wraz z synem, prezenterka pogody Dorota Gardias, tancerz i prezenter telewizyjny Michał Piróg czy aktor Antoni Pawlicki.

Program realizowany jest na podstawie holendersko-belgijskiego formatu "Peking Express". W pierwszym sezonie oglądaliśmy 8 rywalizujących par, które wyruszyły w wyścig przez Wietnam, Laos, Kambodżę i Tajlandię. Po drodze mieli do wykonania różne zadania, a na życie mieli dziennie jednego dolara. Drużyna, która docierała jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu, była eliminowana.

Wystąpili m.in. Izabella Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Hanna Lis i Łukasz Jemioł czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zwycięzcami programu byli Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

- W drugiej edycji "Azja Express" bierze udział 8 par - celebryci biorą udział głównie ze swoimi znajomymi, ale jest także para ojciec-syn i siostra z siostrą - wyjaśniła portalowi Wirtualnemedia.pl Grażyna Kubica, zastępca dyrektora programowego TVN.

W nowej odsłonie programu wystąpią: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Tymańskim oraz Zuza Bijoch z siostrą Julią. Do Indii polecieli także Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka, którzy wystąpią w parze z przyjaciółmi.

W "Azja Express 2" wyścig odbywać będzie się na trasach w Indiach oraz na Sri Lance.

Premiera planowana jest na jesień.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej