Tyrese Gibson staje po stronie Vina Diesela w konflikcie z Dwayne'em Johnsonem

Tyrese Gibson zajął stanowisko odnośnie nieporozumienia między Vinem Dieselem z Dwayne'em Johnsonem.

Przypomnijmy, że plotkarskie media donoszą, iż Vin Diesel i Dwayne Johnson nie przestają się kłócić na planie "Fast 8". Johnson jest niezadowolony z decyzji, jakie Diesel podejmuje jako producent filmu. W poście zamieszczonym na Instagramie niezbyt pochlebnych słowach ("chicken shit", "candy ass") odniósł się męskiej części obsady i podobno chodziło właśnie o Vina.

Tyrese Gibson, inny z członków obsady, najwyraźniej stanął po stronie Vina. Na Instagramie aktor zamieścił wspólne zdjęcie z kolegą, a we wpisie pod nim mówił o nim jako o bracie. - Nasze braterstwo, każda chwila, zainspirowały mnie, by być lepszym ojcem i człowiekiem - czytamy. - Czerpię z tego wiele siły. Jestem dumny, że mogę mówić o tobie, jak o członku rodziny, jak o bracie. Wiele się uczę siedząc w centrum tego zamieszania i niespodziewanej energii. Zawsze powtarzam, że ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ciężko pracujesz, by chronić tę serię i tych bohaterów. (...) Jesteś moim bratem do końca życia. Bądźmy pozytywni i kontynuujmy nasze dzieło.

Tymczasem Vin Diesel zamieścił na Instagramie filmik, w którym cieszy się, że będzie mógł wrócić do rodziny po tym, jak nakręcił dwa filmy (poza "Fast 8" także "xXx: Reaktywacja").

Dwayne Johnson także wykorzystał Instagram, by powiedzieć, jak dumny jest z pracy przy "Fast 8" i jak wdzięczny kaskaderom oraz jak ważny jest wspólny wysiłek. - Koniec końców, ja i reszta gwiazd "Fast 8" zgadza się, że najważniejsze, by stworzyć niesamowity film - napisał pod klipem ze sceną w więzieniu.

Przypomnijmy, że obraz "Fast 8" ma trafić do kin 14 kwietnia 2017 roku. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy, jak Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Elsa Pataky, Nathalie Emmanuel, Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson, Kurt Russell, Scott Eastwood i właśnie Helen Mirren. Charlize Theron wystąpi w roli czarnego charakteru, a Kristofer Hivju jej pomocnika. Będzie to pierwszy obraz z serii "Szybcy i wściekli" bez Paula Walkera, który zmarł w listopadzie 2013 roku.

Za kamerą staje F. Gary Gray.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej