Tyrese Gibson ukochanym Queen Latify

Aktor i wokalista Tyrese Gibson zasilił obsadę nowego muzycznego serialu Lee Danielsa, "Star".

Bohaterkami "Star" będą trzy utalentowane wokalistki, które starają się odnaleźć swoje miejsce w nieprzyjaznym świecie biznesu muzycznego. W główne role wcielą się Jude Demorest (jako Star), Ryan Destiny (Alexandra) i Brittany O'Grady (Simone). Obok nich pojawią się gwiazdy pokroju Queen Latifah czy Benjamina Bratta. Gościnnie wystąpi Lenny Kravitz. W obsadzie znalazła się też Naomi Campbell, która wcieli się w Rose Spencer, pochodzącą z Londynu matkę Alexandry.

Teraz dołączył Tyrese Gibson, który sportetuje pastora Bobby'ego Harrisa, ukochanego Carlotty (Queen Latifah). Wspólne zdjęcie pary z planu można zobaczyć na Instagramie artysty.

W projekcie znajdzie się miejsce na nowe, oryginalne piosenki i występy muzyków. Data premiery cyklu "Star" nie jest znana.

Tyrese Gibson to nominowany do Grammy wokalista R&B, autor piosnek i aktor. Sławę przyniósł mu udział w serii "Szybcy i wściekli". Ostatnio zajęty był na planie filmów "Transformers: The Last Knight" i "Szybcy i wściekli 8". W lipcu 2015 roku wydał szósty album, "Black Rose".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej